X

"Organik Alışveriş : Organik ürünler, organik meyve ve sebzeler,
organik malzemeler, sağlık dolu organik bir yaşam burada."

KAPAT
Organikim Sepet 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

KATEGORILER

Dibek Biberi Tozu 90 Gr. Resimi

Dibek Biberi Tozu 90 Gr.

11,90 TL

Karacasu / Aydın'da yetişen tatlı kırmızı biberler; kurutulduktan sonra geleneksel dibekte dövülür. Böylece aroması, rengi ve kokusu çok daha lezzetli ve güzel olur. Naturelka dibek biberi tozu katkısızdır.

Domates Tozu 90 Gr. Resimi

Domates Tozu 90 Gr.

9,90 TL

Naturelka Domates Tozu tamamen mevsiminde yetiştirilen domateslerin kurutulup öğütülmesi ile elde edilir ve hiçbir katkı maddesi içermez.

Ispanak Tozu 90 Gr. Resimi

Ispanak Tozu 90 Gr.

9,90 TL

Mevsiminde yetişen vitamin deposu ıspanaklar kapalı sistem fırınlarda kurutulup öğütülürken besin değerlerini korur ve hiçbir katkı maddesi içermez.

Kereviz Tozu 90 Gr. Resimi

Kereviz Tozu 90 Gr.

9,90 TL

Mevsiminde yetişen kerevizler toplanıp özenle seçildikten sonra kapalı sistem fırınlarda kurutulup öğütülürken besin değerlerini korur ve hiçbir katkı maddesi içermez.

Limon Kabuğu Tozu 90 Gr. Resimi

Limon Kabuğu Tozu 90 Gr.

9,90 TL

Mevsiminde toplatılan mis kokulu limonlar özenle seçildikten sonra kapalı sistem fırınlarda kurutulup öğütülür. Aromasını olduğu gibi koruyarak toz hale gelen limon kabukları hiçbir katkı maddesi içermez.

Pancar Tozu 90 Gr. Resimi

Pancar Tozu 90 Gr.

9,90 TL

Yüksek miktarda lif, C vitamini ve antioksidan özelliği taşıyan pancarlar; kapalı sistem fırınlarda öğütülüp toz haline gelir ve hiçbir katkı maddesi içermez.

Portakal Kabuğu Tozu 90 Gr. Resimi

Portakal Kabuğu Tozu 90 Gr.

9,90 TL

Mevsiminde toplanan portakallar kapalı sistem fırınlarda öğütülür, zengin aromasını olduğu gibi korur ve tamemen katkısızdır.

Sarımsak Tozu 90 Gr. Resimi

Sarımsak Tozu 90 Gr.

9,90 TL

Aroması bol faydası çok sarımsaklar toplanıp özenle seçildikten sonra kapalı sistem fırınlarda kurutulup öğütülür. Aromasını, lezzetini ve besin değerlerini kaybetmez, hiçbir katkı maddesi içermez.

Soğan Tozu 90 Gr. Resimi

Soğan Tozu 90 Gr.

9,90 TL

Lezzetinden vazgeçilemeyen kuru soğanlar toplanıp özenle seçildikten sonra kapalı sistem fırınlarda kurutulup öğütülür. Aromasını ve lezzetini olduğu gibi korur ve tamamen katkısızdır.

back to top