X

"Organik Alışveriş : Organik ürünler, organik meyve ve sebzeler,
organik malzemeler, sağlık dolu organik bir yaşam burada."

KAPAT
Organikim Sepet 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

KATEGORILER

İlikli Kemik Suyu 500 Ml.  Resimi

İlikli Kemik Suyu 500 Ml.

14,90 TL

Eskiden her evde kaynayan, her türlü sebze ve et yemeklerine şifa ve lezzet kaynağı olan olan İlikli Kemik Suyu artık en güvenli hali Organikim`de.. VegandBones %100 Doğal ilikli kemik suyunu 24 saat kısık ateşte pişiriyor ve mutfağınıza hayat veriyor..

Organik Acı Kırmızı Biber Sos 250 Gr. Resimi

Organik Acı Kırmızı Biber Sos 250 Gr.

11,50 TL

Kahvaltılarınızı bir dilim kızarmış ekmek üzerine sürdüğünüz Yerlim Organik Acı Kırmızı Biber Sos ile lezzetlendirin.

Organik Ajvar 240 Gr. Resimi

Organik Ajvar 240 Gr.

6,00 TL

Közlenmiş kırmızı biber ve patlıcanın efsane uyumu.. Kahvaltılık mı desek, meze mi bilemedik.. Baktat organik Ajvar ile deneyebilecekleriniz sınırsız..

Organik Ajvar Acı 240 Gr. Resimi

Organik Ajvar Acı 240 Gr.

6,00 TL

Közlenmiş kırmızı biber ve patlıcanın efsane uyumu.. Kahvaltılık mı desek, meze mi bilemedik.. Baktat organik Ajvar Acı ile deneyebilecekleriniz sınırsız..

Organik Alıç Sirkesi 250 Ml. Resimi

Organik Alıç Sirkesi 250 Ml.

15,00 TL

Göz alıcı renklerine hepimizin hayran olduğu alıç bitkisinden üretilen lezzet dolu bir ürün: Ekoloji Market Organik Alıç Sirkesi

Organik Altın Çilek Sirkesi 250 Ml. Resimi

Organik Altın Çilek Sirkesi 250 Ml.

12,50 TL

Son yılların gözdesi, faydaları saymakla bitmeyen altın çilekten üretilmiş, farklı bir lezzet. Salatalarınıza, soslarınıza lezzet katmak için kendine has tadıyla enfes bir alternatif: OTS Organik Altın Çilek Sirkesi.

Organik Arabiata Sos 250 Gr. Resimi

Organik Arabiata Sos 250 Gr.

12,00 TL

Yerlim’den makarnalarınıza lezzet katmak için harika bir ürün. O çok sevilen arabiata sos lezzetinin en pratik hali: Yerlim Organik Arabiata Sos

Organik Armut Sızması 125 Gr. Resimi

Organik Armut Sızması 125 Gr.

17,90 TL

Yerlim’den %100 doğal, katkısız, organik bir lezzet: Organik Armut Sızması. İsterseniz yemeklerinizde, salatalarınızda sos olarak, isterseniz kahvaltı sofralarınızda pekmez niyetine yiyebilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun.

Organik Ayva Ekşisi 125 Gr. Resimi

Organik Ayva Ekşisi 125 Gr.

18,50 TL

Yerlim, verimli Anadolu topraklarında organik olarak yetiştirdiği ayvaları ham haldeyken toplar ve işte o ayvalardan Organik Ayva Ekşisi’ni elde eder. Siz de mutfaklarınızda ayvanın muhteşem aromasından faydalanın diye…

Organik Bacilicum Sos 250 Gr. Resimi

Organik Bacilicum Sos 250 Gr.

12,00 TL

Tadını fesleğenin o kendine has lezzetinden alan bacilicum sos, Yerlim markasının deneyimiyle en sağlıklı şekilde üretilip cam ambalajında sofralarınıza geliyor. Yerlim Organik Bacilicum Sos, Organik’im güvencesiyle adresinizde.

Organik Balzamik Sirke 250 Ml. Resimi

Organik Balzamik Sirke 250 Ml.

13,90 TL

O olmadan İtalyan mutfağı böylesine lezzetli olamazdı. İtalyan şeflerinin lezzet sırrı: OTS Organik Balzamik Sirke.

Organik Biber Salçası - Acı 650 Gr. Resimi

Organik Biber Salçası - Acı 650 Gr.

18,00 TL

Mevsiminden toplanmış organik biberlerden üretilen Baktat Organik Acı Biber Salçası, mutfağınızda tamamen katkısız ve doğal lezzetler yaratmanız için en büyük yardımcınız. Hele bir de acı seviyorsanız, mutlaka deneyin.

Organik Biber Salçası 250 cc. Resimi

Organik Biber Salçası 250 cc.

8,50 TL

Bursa, Gemlik’te yetişmiş, mevsiminden toplanmış organik biberlerden üretilen Ekoloji Market Organik Biber Salçası, mutfağınızda tamamen katkısız ve doğal lezzetler yaratmanız için en büyük yardımcınız.

Organik Biber Salçası 650 Gr. Resimi

Organik Biber Salçası 650 Gr.

18,00 TL

Mevsiminden toplanmış organik biberlerden üretilen Baktat Organik Biber Salçası, mutfağınızda tamamen katkısız ve doğal lezzetler yaratmanız için en büyük yardımcınız.

Organik Domates Püresi - Tuzsuz 660 cc. Resimi

Organik Domates Püresi - Tuzsuz 660 cc.

10,50 TL

Lezzetli soslar, yemekler, tadına doyulmaz domates çorbaları yapmak için kullanabileceğiniz Ekoloji Market Organik Tuzsuz Domates Püresi, Bursa, Gemlik’te yetişiyor ve Organik’im güvencesiyle mutfağınıza geliyor.

Organik Domates Püresi 1000 Gr. Resimi

Organik Domates Püresi 1000 Gr.

21,00 TL

Yerlim Organik Domates Püresi, lezzetli soslar, yemekler, tadına doyulmaz domates çorbaları yapmak için pratik bir çözüm. Katkısız domates lezzeti sürekli elinizin altında olsun istiyorsanız, sepetinize eklemeyi unutmayın.

Organik Domates Salçası - Tuzsuz 250 cc. Resimi

Organik Domates Salçası - Tuzsuz 250 cc.

8,50 TL

Bir yemeğin tadını, içerisine konulan her malzemelerin doğallığı belirler. Bu yüzden Ekoloji Market Organik Tuzsuz Domates Salçası konulan yemeklerin lezzeti benzersiz olur.

Organik Domates Salçası - Tuzsuz 660 cc. Resimi

Organik Domates Salçası - Tuzsuz 660 cc.

15,00 TL

Bir yemeğin tadını, içerisine konulan her malzemelerin doğallığı belirler. Bu yüzden Ekoloji Market Organik Tuzsuz Domates Salçası konulan yemeklerin lezzeti benzersiz olur.

Organik Domates Salçası 650 Gr. Resimi

Organik Domates Salçası 650 Gr.

15,00 TL

Özlediğiniz domates lezzeti, en geleneksel yöntemler ile toplanmış ellerden en güvenilir topraklardan şimdi sofranıza geliyor.. Baktat Organik Domates Salçası

Organik Domates Sos 250 Gr. Resimi

Organik Domates Sos 250 Gr.

8,00 TL

Özenle yetiştirilen organik domateslerin en titiz şekilde işlenmesi sonucu ortaya çıkan Yerlim Organik Domates Sos mutfağınızın olmazsa olmazlarından. Bu vazgeçilmez lezzet, Organik’im’le kapınızda…

Organik Dut Sızması 125 Gr. Resimi

Organik Dut Sızması 125 Gr.

14,50 TL

Aydın’ın Kuşadası bölgesinde, organik koşullarda yetiştirilen kara duttan elde edilen Yerlim Organik Dut Sızması, sofralarınıza şifalı bir lezzet getiriyor. Yerlim Organik Dut Sızması, kara dutun en güzel hali.

Organik Elma Ekşisi 125 Gr. Resimi

Organik Elma Ekşisi 125 Gr.

14,50 TL

Henüz denemediyseniz organik elmadan üretilen elma ekşisine bir şans verin deriz. Yerlim Organik Elma Ekşisi, Organik’im’de.

Organik Elma Sirkesi 250 Ml. Resimi

Organik Elma Sirkesi 250 Ml.

11,00 TL

Ekoloji Market Organik Elma Sirkesi’nin sadece salatalara lezzet vermeye yaradığını düşüyorsanız yanılıyorsunuz. Kendine has tadıyla Ekoloji Market Organik Elma Sirkesi alışveriş listenize mutlaka eklemeniz gerekenlerden.

Organik Elma Sirkesi 250 Ml. Resimi

Organik Elma Sirkesi 250 Ml.

9,50 TL

Anadolunun lezzetli elmalarından elde edilmiş, organik ve sağlıklı bir şifa kaynağı: Yerlim Organik Elma Sirkesi.

Organik Elma Sirkesi 500 Ml. Resimi

Organik Elma Sirkesi 500 Ml.

14,90 TL

Ekoloji Market Organik Elma Sirkesi’nin sadece salatalara lezzet vermeye yaradığını düşüyorsanız yanılıyorsunuz. Kendine has tadıyla Ekoloji Market Organik Elma Sirkesi alışveriş listenize mutlaka eklemeniz gerekenlerden.

Organik Elma Sirkesi 500 Ml. Resimi

Organik Elma Sirkesi 500 Ml.

13,50 TL

Tadına doyulmaz bir salatanın olmazsa olmazı: Green Apple Organik Elma Sirkesi. Lezzetin yanında pek çok iyiliğiyle birlikte Organik’im’de.

Organik Elma Suyu Konsantresi 340 Ml. Resimi
Organik Erik Ekşisi 125 Gr. Resimi

Organik Erik Ekşisi 125 Gr.

15,00 TL

Yemeklerinize ve salatalarınıza alışılmışın dışında bir aroma katmak istiyorsanız, Anadolu’da özenle yetiştirilmiş, organik eriklerinden elde edilen Yerlim Organik Erik Ekşisi’ni deneyin.

Organik Erik Sirkesi 250 Ml. Resimi

Organik Erik Sirkesi 250 Ml.

9,50 TL

Eriğin kendine has tadı Yerlim Organik Erik Sirkesi’nde bambaşka bir lezzete dönüşüyor. Turşularınıza, mezelerinize, salatalarınıza, çorbalarınıza farklı bir tat katmak için mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Organik Hindistan Cevizi Sirkesi 250 ML. Resimi

Organik Hindistan Cevizi Sirkesi 250 ML.

22,00 TL

Mutfağına lezzet katan şifa kaynağı sirkeyi kullandığın her yerde güvenle kullanabileceğin 7Life Organik Hindistan Cevizi Sirkesi tıpkı elma veya üzüm sirkesi gibi çiğ ve fermentedir. %100 Hindistan cevizinden elde edilir.

Organik Hindistancevizi Kreması (Glutensiz ve Şeker İlavesiz) 200 Ml. Resimi

Organik Hindistancevizi Kreması (Glutensiz ve Şeker İlavesiz) 200 Ml.

16,75 TL

Sağlık için, Isola Bio kreması kullanın! Şimdi yemekleriniz hem sağlıklı hem de çok lezzetli

Organik Humus 170 Gr. Resimi

Organik Humus 170 Gr.

5,75 TL

Eşsiz lezzetle salata ve kanepeler hazırlamak elinizde.. Baktat organik humus en sağlıklı tarım koşullarında yetişmiş nohuttan elde edilmiştir.

Organik İncir Sızması 125 Gr. Resimi

Organik İncir Sızması 125 Gr.

18,25 TL

Aydın’ın Kuşadası bölgesinde yetiştirilen organik taze beyaz incirlerden elde edilen Yerlim Organik İncir Sızması’yla, yemeklerimize, salata ve tatlılarınıza incirin kendine has, tatlımsı aromasını ekleyebilirsiniz.

Organik İncir Sirkesi 250 Ml. Resimi

Organik İncir Sirkesi 250 Ml.

9,90 TL

Henüz tadına bakmadıysanz çok şey kaçırdınız demektir. Salata ve soslarınızın lezzet sırrı burada: OTS Organik İncir Sirkesi.

Organik Kahvaltılık Sos - Acı 190 Gr. Resimi

Organik Kahvaltılık Sos - Acı 190 Gr.

11,90 TL

Kahvaltılarınızı zenginleştirmek ve farklılaştırmak Ekoloji Market Organik Kahvaltılık Acı Sos’la çok kolay. Bir dilim kızarmış ekmeğin üzerine süreceğiniz Ekoloji Market Organik Kahvaltılık Acı Sos sayesinde güne lezzetle başlayın.

Organik Karışık Sebze Turşusu 810 Gr. Resimi

Organik Karışık Sebze Turşusu 810 Gr.

12,75 TL

Yerlim, Kuşadası’nın bereketli topraklarında, pırıl pırıl parlayan güneşinin altında yetişen leziz sebzeleri Organik Karışık Sebze Turşusu’yla sofralarınza getiriyor. O sebzelerin tadını dört mevsim çıkarabilmeniz için…

Organik Kekik Suyu 250 Ml. Resimi

Organik Kekik Suyu 250 Ml.

8,75 TL

Organik Kekik Suyu mu? Adını pek sık duymasanız da bir kez tadınca müptelası olabileceğiniz bir lezzet. Hoş kokusu ve lezzetiyle Yerlim Organik Kekik Suyu, yemeklerinize harika bir aroma katacak.

Organik Ketçap - Acı 340 Gr. Resimi
Organik Ketçap 250 Gr. Resimi

Organik Ketçap 250 Gr.

8,75 TL

Sıradan ketçaplara çok farklı organik bir alternatif: Yerlim Organik Ketçap

Organik Kırmızı Biber Sos 250 Gr. Resimi

Organik Kırmızı Biber Sos 250 Gr.

12,00 TL

Yerlim Organik Kırmızı Biber Sos’u denediniz mi? Doğanın bize armağanı eşsiz kırmızı biberin organik usullerde yetiştirilip, sağlıklı koşullarda sosa dönüştürülmesiyle elde edilen Yerlim Organik Kırmızı Biber Sos’u çok seveceksiniz.

Organik Közde Biber Meze 310 Gr. Resimi
Organik Mandalina Sirkesi 250 Ml. Resimi
Organik Mantarlı Kırmızı Biber Sos - Acı 250 Gr. Resimi

Organik Mantarlı Kırmızı Biber Sos - Acı 250 Gr.

15,00 TL

Yerlim, mantar ve kırmızı biberin harika uyumundan Organik Mantarlı Acı Kırmızı Biber Sosu’nu yarattı. Yemeklerinizin, çorbalarınızın, makarnalarınızn lezzetine lezzet katmak için…

Organik Napolitan Sos 250 Gr. Resimi

Organik Napolitan Sos 250 Gr.

12,00 TL

İtalyan mutfağının en sevilen lezzet sırlarından biri şimdi sağlıklı cam ambalajında mutfağınıza geliyor. Yerlim Organik Napolitan Sos, Organik’im ile kapınızda.

Organik Nar Ekşisi 300 Gr. Resimi

Organik Nar Ekşisi 300 Gr.

27,75 TL

Piyasadaki pek çok nar ekşisinin aksine Yerlim Organik Nar Ekşisi, katkısız, doğal, organik ve sağlıklıdır..

Organik Nar Ekşisi 330 Ml. Resimi

Organik Nar Ekşisi 330 Ml.

21,00 TL

Siz de nar ekşisinin o enfes, o kendine has tadına bayılıyorsanız Ekoloji Market Organik Nar Ekşisi’ni mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Organik Nar Sirkesi 250 Ml. Resimi

Organik Nar Sirkesi 250 Ml.

10,00 TL

Efsanelerin meyvesi organik nardan elde edilen, eşsiz lezzete sahip bir sirke. Ailenize ve misafirlerinize en güzel salataları, sosları, çorbaları hazırlamanız için özenle üretildi: Yerlim Organik Nar Sirkesi.

Organik Soya Sosu 250 Ml. Resimi

Organik Soya Sosu 250 Ml.

18,50 TL

Asya mutfağının karakteristik lezzetini bir de Ekoloji Market farkıyla tadın. Ekoloji Market Organik Soya Sosu, mutfağınızın sağlık ve lezzet kaynağı olmaya aday.

Organik Tavuk Suyu 500 Ml.  Resimi

Organik Tavuk Suyu 500 Ml.

16,50 TL

İçiniz rahat olsun! Orvital Tavuk suyunu birbirinden güzel yaptığınız çorba, pilav ve sebze yemeklerine kullanırken içinde hiç kimyasal olmadığını bilirsiniz. Tek farkı sadece sizin pişirmemiş olmanız! Organik sertifikalı çiftliklerde yetişen tavukların soframıza armağanı..

Organik Turunç Ekşisi 125 Gr. Resimi

Organik Turunç Ekşisi 125 Gr.

11,50 TL

Turunçgillerin atası turunçtan üretilen, salatalarınız, soslarınız, yemekleriniz için harika bir lezzet: Yerim Organik Turunç Ekşisi.

Organik Üzüm Sızması 125 Gr. Resimi

Organik Üzüm Sızması 125 Gr.

11,90 TL

Yerlim, Aydın’ın Kuşadası bölgesinden toplanan organik üzümlerden son derece lezzetli bir ürün elde etti: Organik Üzüm Sızması. Deneyin, siz de tadına doyamayacaksınız.

Organik Üzüm Sirkesi 250 Ml. Resimi

Organik Üzüm Sirkesi 250 Ml.

9,80 TL

Üzümden gelen doğal bir şifa kaynağı. Yemeklerinize lezzet katmak için: Ekoloji Market Organik Üzüm Sirkesi.

Organik Üzüm Sirkesi 500 Ml. Resimi

Organik Üzüm Sirkesi 500 Ml.

13,90 TL

Üzümden gelen doğal bir şifa kaynağı. Yemeklerinize lezzet katmak için: Ekoloji Market Organik Üzüm Sirkesi.

Organik Üzüm Sirkesi 500 Ml. Resimi

Organik Üzüm Sirkesi 500 Ml.

11,00 TL

Üzüm sirkesi deyip geçmemek lazım. İşte karşınızda Yerlim Organik Üzüm Sirkesi.

Organik Yağda Yarım Domates 320 Gr. Resimi
Organik Yeşil Biber Tarator 250 Gr. Resimi

Organik Yeşil Biber Tarator 250 Gr.

19,00 TL

Tamamen organik ham maddelerin bir araya gelmesiyle ortaya çıkan harika bir lezzet. Yerlim Organik Yeşil Biber Tarator, Organik’im güvencesiyle adresinize geliyor.

Organik Alıç Sirkesi 250 Ml. Resimi

Organik Alıç Sirkesi 250 Ml.

8,50 TL

Az bilinen, ama bir kez tadına baktığınızda lezzetine doyamayacağınız bir sirke çeşidi. Salatalara, mezelere, soslara lezzet katmak için mutlaka deneyin: Saklı Cennet Organik Alıç Sirkesi.

Organik Balzamik Sirke 250 Ml. Resimi

Organik Balzamik Sirke 250 Ml.

18,50 TL

O olmadan İtalyan mutfağı böylesine lezzetli olamazdı. İtalyan şeflerinin lezzet sırrı: Ekoloji Market Organik Balzamik Sirke.

Organik Biber Salçası - Acı  660 cc. Resimi

Organik Biber Salçası - Acı 660 cc.

16,00 TL

Bursa, Gemlik’te yetişmiş, mevsiminden toplanmış organik biberlerden üretilen Ekoloji Market Organik Acı Biber Salçası, mutfağınızda tamamen katkısız ve doğal lezzetler yaratmanız için en büyük yardımcınız. Hele bir de acı seviyorsanız, mutlaka deneyin.

back to top