X

"Organik Alışveriş : Organik ürünler, organik meyve ve sebzeler,
organik malzemeler, sağlık dolu organik bir yaşam burada."

KAPAT
Organikim Sepet 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

KATEGORILER

Elma Çayı (Tarçın & Karanfilli) 100 Gr. Resimi

Elma Çayı (Tarçın & Karanfilli) 100 Gr.

6,50 TL

Çay keyfi illa ki siyah çayla mı yapılır? Elbette hayır. Rasayana Tarçın & Karanfilli Organik Elma Çayı’yla muhteşem çay molalarınızın keyfini çıkarın.

Hibisküs (Bamya Çiçeği) Çayı 50 Gr. Resimi
Meyan Kökü Çayı 40 Gr. Resimi
Orgalife Organik Form Çayı - 20 Poşet Resimi

Orgalife Organik Form Çayı - 20 Poşet

5,90 TL

Formuna özen gösterenler için organik sertifikalı lezzet alternatifi Orgalife Organik Form Çayı Çayı 20'li Süzen Poşet organikim.com.tr'de sizleri bekliyor.

Orgalife Organik Papatya Çayı - 20 Poşet Resimi

Orgalife Organik Papatya Çayı - 20 Poşet

5,90 TL

Günün her saatinde yumuşak içimli rahatlatıcı bir çay aradığınızda organik sertifikalı lezzet alternatifi Orgalife Organik Papatya Çayı 20'li Süzen Poşet organikim.com.tr'de sizleri bekliyor.

Organik Ada Çayı 30 Gr. Resimi

Organik Ada Çayı 30 Gr.

6,00 TL

Rasayana, organik ada çayını Anadolu’nun el değmemiş dağ köylerinden toplayıp bardağınıza getiriyor. Her gün tüketilen kahve ve siyah çaya sağlıklı bir alternatif arayanlar Rasayana Organik Ada Çayı 30 Gr.’ı mutlaka denemeli.

Organik Ada Çayı 50 Gr. Resimi

Organik Ada Çayı 50 Gr.

10,90 TL

Verimli Anadolu topraklarında organik tarım usüllerine göre yetişen Beyorganik Organik Ada Çayı, dört mevsim siyah çaya bitkisel bir alternatif.

Organik Atkuyruğu (Kırkkilit Otu) Çayı 20 Gr. Resimi

Organik Atkuyruğu (Kırkkilit Otu) Çayı 20 Gr.

6,00 TL

Adına aşina olmayabilirsiniz ama bu şifalı çayı bir defa tadınca her zaman içmek isteyeceksiniz: Anadolu’nun verimli topraklarında ekolojik olarak yetiştirilmiş Rasayana Organik Atkuyruğu (Kırkkilit Otu) Çayı…

Organik Biberiye (Kuşdili) Yaprağı Çayı 50 Gr. Resimi

Organik Biberiye (Kuşdili) Yaprağı Çayı 50 Gr.

6,00 TL

Rasayana’dan lezzetli bir bitki çayı daha: Organik Biberiye (Kuşdili) Yaprağı Çayı. Kendine has tadıyla gündelik yaşamınızın vazgeçilmezi olacak.

Organik Civan Perçemli Karışık Bitki Çayı 80 Gr. Resimi

Organik Civan Perçemli Karışık Bitki Çayı 80 Gr.

8,50 TL

Rasayana’dan muhteşem bir harman: Organik Civan Perçemli Karışık Bitki Çayı. Gündelik yaşamınıza şifa katmak için bir bardak sıcak su ve Rasayana Organik Civan Perçemli Karışık Bitki Çayı yeterli.

Organik Dağ Çayı 20 Gr. Resimi

Organik Dağ Çayı 20 Gr.

6,00 TL

Rasayana Anadolu’nun yüksek rakımlarından topladığı Organik Dağ Çayı’nı mutfağınıza getiriyor.

Organik Ekinezya Çayı 30 Gr. Resimi

Organik Ekinezya Çayı 30 Gr.

4,20 TL

İsmini çokça duyarız ama faydalarından haberdar mıyız? Rasayana Organik Ekinezya Çayı, Anadolu’nun verimli topraklarından mutfağınıza geliyor..

Organik Ihlamur Çiçek 50 Gr. Resimi

Organik Ihlamur Çiçek 50 Gr.

17,00 TL

Hasta olduğunuza size en çok ne iyi gelir? Cevabınız “elbette annemin yaptığı ıhlamur” ise, Rasayana Organik Ihlamur Çiçek’i mutlaka denemelisiniz. Tıpkı anneniz yapmış gibi.

Organik Isırgan Otu Çayı 20 Gr. Resimi

Organik Isırgan Otu Çayı 20 Gr.

6,00 TL

Henüz denemediyseniz Rasayana Organik Isırgan Otu Çayı’nı denemenin şimdi tam zamanı. Lezzeti ile gününüze keyif katacak..

Organik Karışık Güllü Bitki Çayı 30 Gr. Resimi

Organik Karışık Güllü Bitki Çayı 30 Gr.

8,50 TL

Kokusuyla gönlümüzü fetheden organik gül bu defa tadıyla ve faydalarıyla mutfağımıza misafir oluyor. Rasayana’nın özenle topladığı güllerle hazırladığı çay harmanı, Organik Karışık Güllü Bitki Çayı’nı mutlaka deneyin.

Organik Karışık Meyve Çayı 100 Gr. Resimi

Organik Karışık Meyve Çayı 100 Gr.

8,50 TL

Narenciye bahçelerinin eşsiz kokusu, organik meyveler ve kabuklarıyla harmanlanıyor ardından ortaya bu muhteşem çay çıkıyor. Rasayana Organik Karışık Meyve Çayı, Organik’im’de.

Organik Karışık Naneli Çay 80 Gr. Resimi

Organik Karışık Naneli Çay 80 Gr.

8,50 TL

Günün her saati organik nanenin o eşsiz ferahlığını çay keyfiyle birleştirebilmeniz için Rasayana, Organik Karışık Naneli Çay’ı üretti. Çayın en ferah hali...

Organik Kekik Çayı 30 Gr. Resimi

Organik Kekik Çayı 30 Gr.

5,50 TL

Rasayana Organik Kekik Çayı, kendine has aroması ve şifalı etkileriyle vazgeçilmeziniz olmaya aday. Anadolu’nun verimli topraklarında yetişmiş organik kekiğin gerçek tadına varın.

Organik Kış Çayı 50 Gr. Resimi

Organik Kış Çayı 50 Gr.

11,90 TL

Yerlim, size tadına doyamayacağınız bir kış çayı formülü sunuyor. Yerlim Organik Kış Çayı, sadece kışın değil dört mevsim favoriniz olacak.

Organik Kiraz Sapı Çayı 25 Gr. Resimi

Organik Kiraz Sapı Çayı 25 Gr.

5,50 TL

Kiraz saplarının en az kirazın meyvesi kadar önemli olduğunu biliyor muydunuz? Rasayana Organik Kiraz Sapı Çayı’nı deneyin..

Organik Kiraz Sapı Çayı 40 Gr. Resimi

Organik Kiraz Sapı Çayı 40 Gr.

11,90 TL

Son yılların popüler çaylarından biri olan Organik Kiraz Sapı Çayı, Yerlim markası güvencesiyle mutfağınızda yerini alıyor.

Organik Kuşburnu Meyve Çayı 150 Gr. Resimi

Organik Kuşburnu Meyve Çayı 150 Gr.

8,50 TL

Kuşburnu çayının en lezzetlisi Rasayana’dan… Rasayana Organik Kuşburnu Meyve Çayı, bir çay klasiğini en doğal ve organik haliyle mutfağınıza taşıyor.

Organik Mısır Püskülü Çayı 20 Gr. Resimi

Organik Mısır Püskülü Çayı 20 Gr.

5,50 TL

“Mısır püskülünün çayı olur mu?” demeyin. Rasayana Organik Mısır Püskülü Çayı, kendine has tadıyla size sıradışı bir çay deneyimi sunuyor.

Organik Nane Limon Çay 80 Gr. Resimi

Organik Nane Limon Çay 80 Gr.

8,50 TL

Annenizin yaptığı o şifalı nane limon lezzetini özlüyor musunuz? Rasayana, Organik Nane Limon Çayı’nı sizin için üretti.

Organik Okaliptüs Karışık Bitki Çayı 80 Gr. Resimi

Organik Okaliptüs Karışık Bitki Çayı 80 Gr.

8,50 TL

Rasayana, organik okaliptüs bitkisini günün her saatinde tüketebileceğiniz harika bir çay karışımının başrolüne yerleştirmiş. Organik Okaliptüs Karışık Bitki Çayı’nı siz de çok seveceksiniz.

Organik Portakallı Adaçayı 50 Gr. Resimi

Organik Portakallı Adaçayı 50 Gr.

11,90 TL

Adaçayına portakalın bu kadar yakışacağınız tahmin edebilir miydiniz? Yerlim’den sıradışı bir lezzet: Organik Portakallı Adaçayı.

Organik Rezeneli Karışık Bitki Çayı 100 gr. Resimi

Organik Rezeneli Karışık Bitki Çayı 100 gr.

8,50 TL

Organik rezene lezzetini organik mayıs papatyası, organik çörek otu ve organik anasonla zenginleştiren Rasayana böylece muhteşem bir harman yarattı: Organik Rezeneli Karışık Bitki Çayı.

Organik Sarı Kantaron Çayı 30 Gr. Resimi

Organik Sarı Kantaron Çayı 30 Gr.

8,00 TL

Rasayana Organik Sarı Kantaron Çayı, Organik’im aracılığıyla kapınızda.

Organik Stevia Çayı 20 Gr. Resimi

Organik Stevia Çayı 20 Gr.

5,20 TL

“Şeker otu” veya “ballı yaprak” olarak da bilinen stevia bitkisi, özellikle diyabet ve obeziteyle mücadele edenler için harika bir yardımcı. O halde Rasayana Organik Stevia Çayı’nın şifali etkilerinden şimdi siz de faydalanın.

Organik Şeftalili Karabaş Çayı 50 Gr. Resimi

Organik Şeftalili Karabaş Çayı 50 Gr.

11,50 TL

Karabaş otu bitkisinin eşsiz aromasını bilenler Yerlim Organik Şeftalili Karabaş Çayı’nı şimdiden sepetine attı bile. Üstelik kuru şeftaliyle hazırlanmış bu özel çay karışmı günün her saatinde keyifle tüketeceğiniz muhteşem bir aromaya sahip.

Organik Uykudan Önce Çayı 50 Gr. Resimi

Organik Uykudan Önce Çayı 50 Gr.

11,90 TL

Uyku sorunları yaşayanlar için bitkisel bir yardımcı: Yerlim Organik Uykudan Önce Çayı Organik Kantaron Otu ve Organik Yasemin’in doğadan gelen rahatlatıcı gücüne kendinizi bırakın.

Organik Vişneli Isırgan Çayı 50 Gr. Resimi

Organik Vişneli Isırgan Çayı 50 Gr.

11,50 TL

Organik ısırgan çayının bu halini çok seveceksiniz. Muhteşem aromasıyla Yerlim Organik Vişneli Isırgan Çayı, yorucu geçen günlerin heyecanla beklenen molası haline gelecek.

Organik Yemekten Sonra Çayı 50 Gr. Resimi

Organik Yemekten Sonra Çayı 50 Gr.

11,90 TL

Hazımsızlıktan şikayet edenler için lezzetli ve organik bir çözüm önerisi!... Organik Kekik ve Organik Portakal Kurusu’nun muhteşem lezzet uyumundan doğan Yerlim Organik Yemekten Sonra Çayı’nı mutlaka deneyin.

Organik Yeşil Yulaf Çayı 70 Gr. Resimi
Zencefilli Karışık Bitki Çayı 130 Gr. Resimi
Matcha Tozu 50 Gr. Resimi

Matcha Tozu 50 Gr.

26,90 TL

Yaprağın türünden, seçilmesine, işlenmesinden paketlenmesine kadar el emeği ile karşınıza gelen bu çay tozu öyle bildiğiniz çaylara hiç benzemiyor. Tüketilmesi de en az üretilmesi kadar dikkat ve özen isteyen bu yeşil çay tozunun faydaları ise ancak sayfalara sığıyor. Güzel Gıda Organik Matcha Tozu nu hemen deneyin..

Orgalife Organik Kış Çayı - 20 Poşet Resimi

Orgalife Organik Kış Çayı - 20 Poşet

7,95 TL

Kış aylarında içinizi ısıtacak organik sertifikalı lezzet alternatifi Orgalife Organik Kış Çayı 20'li Süzen Poşet organikim.com.tr'de sizleri bekliyor.

Organik Hayıt Tohumu (Kadın Otu) Çayı 100 Gr. Resimi

Organik Hayıt Tohumu (Kadın Otu) Çayı 100 Gr.

4,00 TL

“Kadın otu” olarak da bilinen; sıra dışı bir çay deneyimi.. Rasayana Organik Hayıt Tohumu Çayı’nı siz de mutlaka deneyin.

Organik Ihlamur ( Limonlu ) 50 Gr. Resimi

Organik Ihlamur ( Limonlu ) 50 Gr.

11,50 TL

Ihlamura en çok yakışan tat şüphesiz limon tadı. Yerlim, ıhlamur çayının hem faydasını hem lezzetini iki katına çıkarmak için Organik Limonlu Ihlamur’u üretti.

Organik Ihlamur ( Yaprak & Çiçek ) 30 Gr. Resimi

Organik Ihlamur ( Yaprak & Çiçek ) 30 Gr.

8,50 TL

Hasta olduğunuza size en çok ne iyi gelir? Cevabınız “elbette annemin yaptığı ıhlamur” ise, Rasayana Organik Ihlamur (Yaprak & Çiçek)’i mutlaka denemelisiniz. Tıpkı anneniz yapmış gibi.

Organik Papatya Çayı 50 Gr. Resimi

Organik Papatya Çayı 50 Gr.

10,50 TL

“Seviyor mu sevmiyor mu?” bilemiyoruz ama biz Beyorganik Organik Papatya Çayı’nı çok seviyoruz. İstediğiniz her an, keyifli bir çay molası verebilmek için Beyorganik Organik Papatya Çayı’nı sepetinize eklemeyi unutmayın.

Organik Rezene Tohumu Çay 100 gr. Resimi

Organik Rezene Tohumu Çay 100 gr.

5,50 TL

Bildiğiniz rezene lezzetini size en saf ve organik yoldan sunan bir ürün: Rasayana Organik Rezene Tohumu Çayı. Tadına, kokusuna ve doğallığına bayılacaksınız.

Organik Yaprak Melisa Çayı 20 Gr. Resimi

Organik Yaprak Melisa Çayı 20 Gr.

5,50 TL

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak için doğal, organik bir çay mı arıyorsunuz? O halde Rasayana Organik Yaprak Melisa Çayı’nı mutlaka denemelisiniz.

back to top