X

"Organik Alışveriş : Organik ürünler, organik meyve ve sebzeler,
organik malzemeler, sağlık dolu organik bir yaşam burada."

KAPAT
Organikim Sepet 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

KATEGORILER

Organik Acı Kırmızı Pul Biber 50 Gr. Resimi

Organik Acı Kırmızı Pul Biber 50 Gr.

6,50 TL

Rasayana Organik Acı Kırmızı Pul Biber, baharat dolabının demirbaşı olmaya aday. Acı sevenler, hiçbir yemeği acı pul biber olmadan yiyemeyenler, bu ürün tam size göre.

Organik Acı Kırmızı Pul Biber 50 Gr. Resimi

Organik Acı Kırmızı Pul Biber 50 Gr.

8,75 TL

Acı biberi gözünüz kapalı tüm yemeklerinize ekleyenlerdenseniz, Yerlim Organik Acı Kırmızı Pul Biber mutfağınızın vazgeçilmezi olacak. Organik’im güvencesiyle, sadece bir tık uzağınızda.

Organik Acı Kırmızı Toz Biber 50 Gr. Resimi

Organik Acı Kırmızı Toz Biber 50 Gr.

7,25 TL

Ekoloji Market, tohumundan hasadına sertifikalandırılmış, organik acı kırmızı biberlerden Organik Acı Kırmızı Toz Biber’i üretti. Hem çok lezzetli, hem çok şifalı…

Organik Acı Kırmızı Toz Biber 50 Gr. Resimi

Organik Acı Kırmızı Toz Biber 50 Gr.

6,50 TL

Sebze yemekleri, et yemekleri, mezeler, atıştırmalıklar, kebaplar… Rasayana Organik Acı Kırmızı Toz Biber sizce en çok hangisine yakışıyor?

Organik Anason 50 Gr. Resimi

Organik Anason 50 Gr.

5,50 TL

Onu benzersiz yapan kendine has o keskin kokusu ve tadı… Ekoloji Market Organik Anason, alışılmışın dışında lezzetler yaratmanız için…

Organik Anason Tohumu 100 Gr. Resimi

Organik Anason Tohumu 100 Gr.

5,00 TL

Anadolu topraklarında yetişen organik bir şifa kaynağı… Rasayana Organik Anason Tohumu, Organik’im güvencesiyle adresinizde.

Organik Biberiye 20 Gr. Resimi

Organik Biberiye 20 Gr.

6,75 TL

Siz onu güzel kokusuyla tanıyor olabilirsiniz ama Yerlim Organik Biberiye faydalarıyla da bir o kadar iddialı. Başta fazla kilolarından kurtulmak isteyenler olmak üzere sağlıklı yaşamın peşinde olan herkes için harika bir ürün.

Organik Çemen (Öğütülmüş) 100 Gr. Resimi

Organik Çemen (Öğütülmüş) 100 Gr.

5,00 TL

Adını daha çok pastırmayla birlikte andığımız çemen otunun kurutulmuş, öğütülmüş ve ambalajlanmış en saf hali: Rasayana Organik Öğütülmüş Çemen, turşularınızın, çorbalarınızı, soslarınız ve et yemeklerinizin lezzet sırrınız olacak.

Organik Çörek Otu 60 Gr. Resimi

Organik Çörek Otu 60 Gr.

5,50 TL

O, çok eski zamanlardan beri dünyanın şifa kaynaklarından biri… Siz de sofralarınızı sağlıkla donatın diye Ekoloji Market Organik Çörek Otu’nu adresinizie getiriyoruz.

Organik Defne (Öğütülmüş) 30 Gr. Resimi
Organik Defne Yaprağı 50 Gr. Resimi

Organik Defne Yaprağı 50 Gr.

8,00 TL

Et ve balık yemeklerinize olağanüstü bir aroma, harika bir koku vermek için Yerlim Organik Defne Yaprağı’nı deneyin. Şeflerin vazgeçilmezi Yerlim Organik Defne Yaprağı mutfağınızın da vazgeçilmezi olacak.

Organik Dereotu (Kurutulmuş) 30 Gr. Resimi
Organik Dolmalık Kuş Üzümü 50 Gr. Resimi

Organik Dolmalık Kuş Üzümü 50 Gr.

5,50 TL

Harika bir zeytinyağlı dolmanın, veya lezzetli bir iç pilavın olmazsa olmazı nedir? Bildiniz! Rasayana Organik Dolmalık Kuş Üzümü. Doğadan gelen lezzet, Organik’im’le adresinizde.

Organik Fesleğen 15 Gr. Resimi

Organik Fesleğen 15 Gr.

7,90 TL

O keskin kokusu ve eşsiz tadıyla Yerlim Organik Fesleğen, sıradışı lezzetler yaratırken en büyük yardımcınız olacak. Sepetinize eklemeyi unutmayın.

Organik Fesleğen 30 Gr. Resimi

Organik Fesleğen 30 Gr.

5,50 TL

Organik tarım usüllerine göre yetiştirilmiş; hiçbir katkı maddesi kullanılmadan elde edilmiş fesleğenlerden üretilen Rasayana Organik Fesleğen, yemeklerinizin lezzetini bir kat daha arttırmaya geliyor.

Organik Haşhaş 120 Gr. Resimi

Organik Haşhaş 120 Gr.

9,90 TL

Eski Mısır’dan beri bilinen şifalı etkileri ve eklendiği yemeğe kattığı harika lezzettiyle karşınızda Beyorganik Organik Haşhaş!.. Hem de Organik’im güvencesiyle...

Organik Haşhaş 50 Gr. Resimi

Organik Haşhaş 50 Gr.

5,50 TL

İyileştirici etkileri için kullanımı ta Eski Mısır’a dayanan şifalı bir bitki… Tamamen organik olarak yetiştirilip hijyenik ortamda paketlenen Ekoloji Market Organik Haşhaş, sizin de şifa kaynağınız olacak.

Organik Hindistan Cevizi Rendesi 110 Gr. Resimi

Organik Hindistan Cevizi Rendesi 110 Gr.

19,00 TL

Tüm dünyada popülerliği her geçen sene daha da artan, mucize hindistan cevizinin biraz rendelenmesi, biraz güneşte kurutulması ile hem taze hem de dayanıklı bir güzellik

Organik Isırgan Tohumu 100 Gr. Resimi
Organik Kara Üzüm Çekirdeği (Öğütülmüş) 100 Gr. Resimi

Organik Kara Üzüm Çekirdeği (Öğütülmüş) 100 Gr.

7,50 TL

Avrupalı bilim insanlarının “gençlik iksiri” dediği Rasayana Organik Üzüm Çekirdeği Tozu, mutfakta hem sağlık hem de lezzet peşinde olanların tercihi.

Organik Karışık Baharat Çeşnisi 60 Gr. Resimi

Organik Karışık Baharat Çeşnisi 60 Gr.

7,90 TL

Sizce de mutfakta alışılmışın dışında baharatlara yer açmanın vakti gelmedi mi? Öyleyse Yerlim Organik Karışık Baharat Çeşnisi’ni mutlaka deneyin.

Organik Karışık Sebze Çeşnisi 100 Gr. Resimi

Organik Karışık Sebze Çeşnisi 100 Gr.

12,00 TL

Otantik ve yöresel lezzetler yaratmanın en pratik yolu Yerlim Organik Karışık Sebze Çeşnisi… Siz de yemeklerinize tat katmak için sebzelerin gücünü kullanmak istemez miydiniz?

Organik Keçiboynuzu (Harnup) Tozu 100 Gr. Resimi

Organik Keçiboynuzu (Harnup) Tozu 100 Gr.

5,50 TL

Keçiboynuzuyla mutfakta yapabileceklerinizin sınırı yok. Nasıl mı? Kendine has tadıyla, Rasayana Organik Keçiboynuzu (Harnup) Tozu’nu deneyin.

Organik Kekik 15 Gr. Resimi

Organik Kekik 15 Gr.

6,75 TL

Pek çok et yemeğini, pek çok mezeyi ve salatayı o olmadan düşünmek zor. Elbette Yerlim Organik Kekik’ten bahsediyoruz. Baharat aleminin biriciği...

Organik Kekik 30 Gr. Resimi

Organik Kekik 30 Gr.

5,00 TL

Mutfağınızdan kolay kolay eksik edemeyeceğiniz, baharat aleminin demirbaşı Organik Kekik, Rasayana farkıyla tamamen organik koşullarda elde edilip paketleniyor.

Organik Kekik 50 Gr. Resimi

Organik Kekik 50 Gr.

5,50 TL

O olmasa pek çok yemek, zengin kahvaltılar ve salatalar biraz eksik kalırdı. Ekoloji Market Organik Kekik, mutfağınızın vazgeçilmez tadı.

Organik Kırmızı Toz Biber 50 Gr. Resimi

Organik Kırmızı Toz Biber 50 Gr.

7,90 TL

Yemeklerinize tamamen organik, katkısız bir çeşni eklemek istiyorsanız, aradığınız şey Yerlim Organik Kırmızı Toz Biber. Hem de Organik’im sayesinde bir tık uzağınızda.

Organik Kırmızı Toz Biber 50 Gr. Resimi

Organik Kırmızı Toz Biber 50 Gr.

7,25 TL

Baharat dolabınızın o vazgeçilmez üyesini, bir de Ekoloji Market farkıyla deneyin. Ekoloji Market Organik Kırmızı Toz Biber, yemeklerinizin rengine renk, tadına tat katacak.

Organik Kimyon - Tane 100 Gr. Resimi

Organik Kimyon - Tane 100 Gr.

5,00 TL

Kendine has tadıyla baharatlar arasında farkını hemen ortaya koyan kimyonu, yemeklerinize tane halinde eklemek isterseniz Rasayana Organik Tane Kimyon’la harikalar yaratabilirsiniz.

Organik Kimyon - Toz 50 Gr. Resimi

Organik Kimyon - Toz 50 Gr.

5,00 TL

Tadı benzersiz, faydaları ise sayısız. Baharat dolaplarının demirbaşı Ekoloji Market Organik Toz Kimyon, Organik’im güvencesiyle bir tıkla adresinizde.

Organik Kişniş - Tane 50 Gr. Resimi

Organik Kişniş - Tane 50 Gr.

5,00 TL

Sizin de sipesiyaliniz zeytinyağlı dolmaysa, Rasayana Organik Tane Kişniş mutlaka elinizin altında bulunması gereken baharatlardan. Dolma ve daha pek çok yemeğin lezzetine lezzet katmak için Rasayana Organik Tane Kişniş’i sepetinize eklemeyi unutmayın.

Organik Kişniş (Öğütülmüş) 50 Gr. Resimi

Organik Kişniş (Öğütülmüş) 50 Gr.

5,00 TL

Rasayana Organik Öğütülmüş Kişniş mutlaka elinizin altında bulunması gereken baharatlardan. Neden mi? Çünkü Rasayana Organik Öğütülmüş Kişniş hem lezzet hem de sağlık kaynağı. Dolma ve daha pek çok yemeğin lezzetine lezzet katmak için, sepetinize eklemeyi unutmayın.

Organik Kişniş 50 Gr. Resimi

Organik Kişniş 50 Gr.

5,00 TL

Biz neden Ekoloji Market Organik Kişniş’i bu kadar seviyoruz? Çünkü yemeklere kattığı o eşsiz lezzeti biliyoruz. Ekoloji Market Organik Kişniş, mutfağınızda eksik edilmemesi gereken baharatlardan.

Organik Kişniş Toz 50 Gr. Resimi

Organik Kişniş Toz 50 Gr.

5,00 TL

O, geleneksel Türk mutfağının favori baharatlarından… O, yöresel çorbalardan pilavlara pek çok yemeğin olmazsa olmazı… Ekoloji Market Organik Toz Kişniş gerçek bir lezzet kaynağı!

Organik Kuru Sarımsak Tozu 90 Gr. Resimi

Organik Kuru Sarımsak Tozu 90 Gr.

8,50 TL

İstediğiniz her tarifte, sarımsak yerine kullanabileceğiniz Rasayana Organik Kuru Sarımsak Tozu, hem pratik hem çok lezzetli.

Organik Maydonoz (Kurutulmuş) 30 Gr. Resimi
Organik Mor Fesleğen 30 Gr. Resimi

Organik Mor Fesleğen 30 Gr.

5,50 TL

Rasayana, “reyhan” olarak da bilinen Organik Mor Fesleğen’i sizler için organik tarım usüllerine göre üretti, hiçbir katkı maddesi kullanmadan öğütüp sağlıklı koşullarda paketledi. Binbir emekle üretilmiş bu şifalı baharat Organik’im güvencesiyle mutfağınıza geliyor.

Organik Nane 15 Gr. Resimi

Organik Nane 15 Gr.

7,90 TL

Tamamen organik koşullarda yetiştirilen nanelerden elde edilmiş Yerlim Organik Nane, her mutfağın olmazsa olmazı. Baharat dolabınızda ona da yer açın.

Organik Nane 30 Gr. Resimi

Organik Nane 30 Gr.

5,50 TL

Çorbalarınızın, mantılarınızın, et ve sebze yemeklerinizin olmazsa olmazı, baharatların en güzel kokulusu Organik Nane’yi, Rasayana farkıyla deneyin.

Organik Nane 50 Gr. Resimi

Organik Nane 50 Gr.

4,00 TL

Anadolu’nun verimli topraklarında, organik koşullarda üretilip sağlıklı ortamlarda kurutularak paketlenmiş Ekoloji Market Organik Nane, Organik’im farkıyla adresinize geliyor.

Organik Nar Çekirdeği Tozu 55 Gr. Resimi

Organik Nar Çekirdeği Tozu 55 Gr.

6,75 TL

Tamamen organik koşullarda yetişmiş narlardan elde edilen Yerlim Organik Nar Çekirdeği Tozu’nu denediniz mi? O halde şimdi nar çekirdeğindeki mucizeyle tanışmanın vaktidir.

Organik Portakal Kabuğu Rendesi 25 Gr. Resimi

Organik Portakal Kabuğu Rendesi 25 Gr.

6,75 TL

Üzerine çok konuşulacak lezzetli tatlılar ve kekler için Yerlim Organik Portakal Kabuğu Rendesi’ni mutlaka deneyin. Hem organik, hem pratik.

Organik Portakal Tozu 50 Gr. Resimi
Organik Rezene 50 Gr. Resimi

Organik Rezene 50 Gr.

5,00 TL

Akdeniz ve Orta Doğu’ya özgü o muhteşem rezene lezzetini Ekoloji Market farkıyla tadın.

Organik Sumak 50 gr. Resimi

Organik Sumak 50 gr.

5,50 TL

Kendine özgü, ekşimsi tadıyla yemeklerinize lezzet katacak Rasayana Organik Sumak için siz de baharat dolabınızda yer açın.

Organik Susam - Kavrulmuş 100 Gr. Resimi

Organik Susam - Kavrulmuş 100 Gr.

5,00 TL

Organik’im, hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilmiş organik susamın kavrulmuş halini kapınıza getiriyor. Rasayana Organik Kavrulmuş Susam, daha yoğun bir susam tadı isteyenler için.

Organik Susam 100 Gr. Resimi

Organik Susam 100 Gr.

5,00 TL

Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilmiş Ekoloji Market Organik Susam, lezzetli hamurişlerinin olmazsa olmazı. Organik’im güvencesiyle, şimdi adresinizde.

Organik Susam 100 Gr. Resimi

Organik Susam 100 Gr.

8,00 TL

Simitlerin olmazsa olmazı, hamurişlerinin vazgeçilmezi Organik Susam, Beyorganik güvencesiyle üretiliyor. Mutfağınızda mutlaka olması gerekenlerden.

Organik Tane Karabiber 50 Gr. Resimi

Organik Tane Karabiber 50 Gr.

8,50 TL

O, dünya mutfaklarının en çok kullanılan baharatlarından biri… Rasayana Organik Tane Karabiber baharat dolabınızın vazgeçilmezi olacak.

Organik Tatlı Kırmızı Pul Biber 50 Gr. Resimi

Organik Tatlı Kırmızı Pul Biber 50 Gr.

6,50 TL

“Ah şu kırmızı pul biberin tatlısı olsa...” diye içinden geçirenler, Rasayana Organik Tatlı Kırmızı Pul Biber sizin için. Acı sevmeyenler de pul biberin kendine has tadından mahrum kalmasınlar diye...

Organik Tatlı Kırmızı Toz Biber 50 Gr. Resimi

Organik Tatlı Kırmızı Toz Biber 50 Gr.

6,50 TL

Anadolu’nun verimli bahçelerinde yetişmiş organik kırmızı biberler Rasayana’nın ellerinde Organik Tatlı Kırmızı Toz Biber’e dönüşüyor. Rasayana Organik Tatlı Kırmızı Toz Biber’le yapacağınız harika yemekleri şimdiden görür gibiyiz.

Organik Toz Domates 60 Gr. Resimi

Organik Toz Domates 60 Gr.

7,50 TL

Tohumundan hasadına sertifikalandırılmış, organik domateslerden elde edilen Yerlim Organik Toz Domates, yemeklerinizin tadı tuzu olmaya geliyor. Domatesi her haliyle sevenlere…

Organik Toz Karabiber 50 Gr. Resimi

Organik Toz Karabiber 50 Gr.

8,50 TL

Bir sofranın olmazsa olmazı nedir? Tabii ki Rasayana Organik Toz Karabiber! Baharat dolabınızın vazgeçilmezi, mutfağınızın şifa kaynağı...

Organik Turunç Kabuğu Rendesi 25 Gr. Resimi

Organik Turunç Kabuğu Rendesi 25 Gr.

6,75 TL

Üzerine çok konuşulacak lezzetli tatlılar ve kekler için Yerlim Organik Turunç Kabuğu Rendesi’ni mutlaka deneyin. Hem organik, hem pratik.

Organik Tuzot Acı 150 Gr. Resimi

Organik Tuzot Acı 150 Gr.

5,72 TL

Eski bir baharat geleneği olan tuzot lezzetli yemekler yaratmak için pratik bir çözümdür. Ayrıca acı sevenler için şimdi Rasayana Organik Acı Tuzot var.

Organik Tuzot Tatlı 150 Gr. Resimi

Organik Tuzot Tatlı 150 Gr.

5,00 TL

Eski bir baharat geleneği olan tuzot lezzetli yemekler yaratmak için pratik bir çözümdür. Rasayana Organik Tatlı Tuzot’u sürekli elinizin altında bulundurabilir, onunla kendinize has lezzetler üretebilirsiniz.

Organik Üzerlik Tohumu 50 Gr. Resimi
Organik Çörek Otu Tohumu 50 Gr. Resimi

Organik Çörek Otu Tohumu 50 Gr.

5,50 TL

Rasayana Organik Çörek Otu Tohumu, dünyanın binlerce yıllık şifa kaynağının organik koşullarda yetişmiş, en sağlıklı ortamda paketlenmiş hali. Sepetinize eklemeyi unutmayın.

Organik Keten Tohumu 100 Gr. Resimi

Organik Keten Tohumu 100 Gr.

5,50 TL

Sağlıklı bir beslenme düzeni için mutlaka öğünlerinize eklemeniz gerekenlerden: Ekoloji Market Organik Keten Tohumu, Organik’im güvencesiyle adresinizde.

back to top