X

"Organik Alışveriş : Organik ürünler, organik meyve ve sebzeler,
organik malzemeler, sağlık dolu organik bir yaşam burada."

KAPAT
Organikim Sepet 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

KATEGORILER

Organik Baharatlı Zeytin Ezmesi 190 Gr. Resimi

Organik Baharatlı Zeytin Ezmesi 190 Gr.

9,50 TL

Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişerek, sofralarımızın vazgeçilmezi haline gelen bir bitki zeytin. Ekoloji Market, zeytini doğal yollarla işleyip baharatlarla lezzetlendirerek kahvaltılarınız ve sandviçleriniz için Organik Baharatlı Zeytin Ezmesi’ni üretti.

Organik Delice Siyah Zeytin 480 Gr. Resimi
Organik Kırma Yeşil Zeytin 360 Gr. Resimi

Organik Kırma Yeşil Zeytin 360 Gr.

15,50 TL

Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişerek, sofralarımızın vazgeçilmezi haline gelen bir bitki zeytin. Saklı Cennet Organik Kırma Yeşil Zeytin ise yeşil zeytin sevenlerin tadına doyamayacağı bir lezzet.

Organik Siyah Salamura Zeytin 1.000 cc. Resimi

Organik Siyah Salamura Zeytin 1.000 cc.

17,50 TL

Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişerek, sofralarımızın vazgeçilmezi haline gelen bir bitki zeytin. Yerlim, bu faydalı besini hiçbir kostik madde ve boya kullanmadan sizlere sunuyor. Karşınızda Yerlim, Organik Siyah Salamura Zeytin...

Organik Siyah Sele Zeytin 600 Gr. Resimi

Organik Siyah Sele Zeytin 600 Gr.

27,00 TL

Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişerek, sofralarımızın vazgeçilmezi haline gelen bir bitki zeytin. Yerlim, bu faydalı besini hiçbir kostik madde ve boya kullanmadan sizlere sunuyor. Karşınızda Yerlim, Organik Siyah Sele Zeytin..

Organik Siyah Yağlı Sele Zeytin 390 Gr. Resimi
Organik Siyah Yağlı Sele Zeytin 400 Gr. Resimi

Organik Siyah Yağlı Sele Zeytin 400 Gr.

11,75 TL

Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişerek, sofralarımızın vazgeçilmezi haline gelen bir bitki zeytin. Tadıyla ve kokusuyla mutfağımızın baş köşesine yerleşmiş Organik Siyah Yağlı Sele Zeytin’i bir de Ekoloji Market farkıyla deneyin.

Organik Siyah Zeytin 310 Gr. Resimi

Organik Siyah Zeytin 310 Gr.

14,50 TL

Kroisos Organik Siyah Zeytin sofranıza en doğal hali ile geliyor, kahvaltıların vazgeçilmezi haline gelen zeytin Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişiyor.

Organik Siyah Zeytin 390 Gr. Resimi

Organik Siyah Zeytin 390 Gr.

14,90 TL

Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişerek, sofralarımızın vazgeçilmezi haline gelen bir bitki zeytin. Saklı Cennet Organik Siyah Zeytin, zeytinin en saf halini sofralarınıza taşıyor.

Organik Yabani Yeşil Zeytin 480 Gr. Resimi

Organik Yabani Yeşil Zeytin 480 Gr.

18,00 TL

Asın Çiftliği’nin 1927’den beri hiç aşılamadan koruduğu “Yabani Zeytin” ağaçlarından ele edilmiştir. Zeytinlerin her biri elle toplanıp elle çizimiştir. Organik Yabani Yeşil Zeytin, irili ufaklı olarak dalından toplandığı gibi ayrılmadan tatlandırılıp ambalajlanmıştır.

Organik Yeşil Dilim Zeytin 250 Gr. Resimi
Organik Yeşil Zeytin 310 Gr. Resimi
Organik Yeşil Zeytin Ezmesi 250 Gr. Resimi

Organik Yeşil Zeytin Ezmesi 250 Gr.

11,00 TL

Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişerek, sofralarımızın vazgeçilmezi haline gelen bir bitki zeytin. Yerlim, bildiğimiz yeşil zeytin tadını, organik fesleğen ve organik naneyle harmanlayarak Organik Yeşil Zeytin Ezmesi’ni sofralarınıza getiriyor.

Organik Sade Zeytin Ezmesi 190 Gr. Resimi

Organik Sade Zeytin Ezmesi 190 Gr.

9,50 TL

Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişerek, sofralarımızın vazgeçilmezi haline gelen bir bitki zeytin. Ekoloji Market, zeytini doğal yollarla işleyerek kahvaltılarınız ve sandviçleriniz için Organik Sade Zeytin Ezmesi’ni üretti.

back to top