X

"Organik Alışveriş : Organik ürünler, organik meyve ve sebzeler,
organik malzemeler, sağlık dolu organik bir yaşam burada."

KAPAT
Organikim Sepet 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

KATEGORILER

Ev Yapımı Süt Karameli 230 Gr. Resimi

Ev Yapımı Süt Karameli 230 Gr.

19,90 TL

Dulce de Leche, Arjantin'in olmazsa olmazlarından. Dulce, tatlı demek. Leche ise süt. Tam çevirmek gerekirse "sütün tatlısı" anlamına geliyor. Nitekim sütün en tatlı hali olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Ev Yapımı Süt Karameli 40 Gr. Resimi
Ev Yapımı Süt Karameli 450 Gr. Resimi

Ev Yapımı Süt Karameli 450 Gr.

29,90 TL

Dulce de Leche, Arjantin'in olmazsa olmazlarından. Dulce, tatlı demek. Leche ise süt. Tam çevirmek gerekirse "sütün tatlısı" anlamına geliyor. Nitekim sütün en tatlı hali olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Fındık Ezmesi Kakaolu  200 Gr. Resimi
Organik Baharatlı Zeytin Ezmesi 190 Gr. Resimi

Organik Baharatlı Zeytin Ezmesi 190 Gr.

9,50 TL

Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişerek, sofralarımızın vazgeçilmezi haline gelen bir bitki zeytin. Ekoloji Market, zeytini doğal yollarla işleyip baharatlarla lezzetlendirerek kahvaltılarınız ve sandviçleriniz için Organik Baharatlı Zeytin Ezmesi’ni üretti.

Organik Fındık Ezmesi 200 Gr. Resimi

Organik Fındık Ezmesi 200 Gr.

25,90 TL

Şöyle kahvaltıyı şenlendirecek bir şeylere mi ihtiyacımız var? Şöyle ağzınızı tatlandıracak bir şeylere?.. Biz ihtiyacınız olan şeyi biliyoruz: Lütfiye’den Organik Fındık Ezmesi

Organik Fındık Ezmesi 250 Gr. Resimi

Organik Fındık Ezmesi 250 Gr.

25,90 TL

Şöyle kahvaltıyı şenlendirecek bir şeylere mi ihtiyacınız var? Güne mutlu başlamamızı sağlayacak, ağzınızı tatlandıracak bir şeylere?.. Grünn Organik Fındık Ezmesi tam sizlik!

Organik Kakaolu Fındık Kreması 270 Gr. Resimi

Organik Kakaolu Fındık Kreması 270 Gr.

19,95 TL

Rigoni Di Asiago’nun özenle seçilmiş organik fındıklardan ürettiği Nocciolata Organik Kakaolu Fındık Kreması, kendininizi şımartmanın en pratik yolu.

Organik Kakaolu Vegan Fındık Kreması 270 Gr. Resimi

Organik Kakaolu Vegan Fındık Kreması 270 Gr.

24,50 TL

Çocuklarımızı ödüllendirmenin en lezzetli, en sağlıklı ve en bol fındıklısı! Transyağ ve gluten içermeyen Nocciolatta ile keyifli anlarınızın en tatlısı ...

Organik Keçiboynuzu Kreması 250 Gr. Resimi
Organik Keçiboynuzu Özü 315 Gr. Resimi
Organik Keçiboynuzu Özü Portakallı 315 Gr. Resimi
Organik Pekmezli Fındık Kreması 250 Gr. Resimi

Organik Pekmezli Fındık Kreması 250 Gr.

20,90 TL

Ege’de organik tarım esaslarına göre üretilmiş üzüm pekmezi, Karadeniz’in on parmağında on marifet fındığıyla birleşiyor. Grünn Organik Pekmezli Fındık Kreması hem ara öğünlerinize hem de kahvaltılarınıza lezzet katacak.

Organik Sade Zeytin Ezmesi 190 Gr. Resimi

Organik Sade Zeytin Ezmesi 190 Gr.

9,50 TL

Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişerek, sofralarımızın vazgeçilmezi haline gelen bir bitki zeytin. Ekoloji Market, zeytini doğal yollarla işleyerek kahvaltılarınız ve sandviçleriniz için Organik Sade Zeytin Ezmesi’ni üretti.

% 20,0
Organik Yer Fıstığı Ezmesi 250 Gr. Resimi

Organik Yer Fıstığı Ezmesi 250 Gr.

32,50 TL

26,00 TL

Güne enerji depolayarak başlamaya ne dersiniz? Hiç bir katkı maddesi olmadan hazırlanmış, organik Smaakt yer fıstığı ezmesini sabahları olduğu gibi günün her öğününde tüketmeniz mümkün..

Organik Yer Fıstığı Ezmesi Parçacıklı 250 Gr. Resimi

Organik Yer Fıstığı Ezmesi Parçacıklı 250 Gr.

32,50 TL

Güne enerji depolayarak başlamaya ne dersiniz? Hiç bir katkı maddesi olmadan hazırlanmış, organik Smaakt yer fıstığı parçacıklarına bayılacaksınız..

Organik Yeşil Zeytin Ezmesi 250 Gr. Resimi

Organik Yeşil Zeytin Ezmesi 250 Gr.

11,00 TL

Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişerek, sofralarımızın vazgeçilmezi haline gelen bir bitki zeytin. Yerlim, bildiğimiz yeşil zeytin tadını, organik fesleğen ve organik naneyle harmanlayarak Organik Yeşil Zeytin Ezmesi’ni sofralarınıza getiriyor.

Zahter 100 Gr. Resimi

Zahter 100 Gr.

7,00 TL

Kara kekik veya dağ kekiği olarak da bilinen Rasyana Organik Zahter’in kendine has keskin tadı mutfağınızı şenlendirmeye geliyor.

Organik Kahvaltılık Sos 190 Gr. Resimi

Organik Kahvaltılık Sos 190 Gr.

11,90 TL

Kahvaltılarınızı zenginleştirmek ve farklılaştırmak Ekoloji Market Organik Kahvaltılık Sos’la çok kolay. Bir dilim kızarmış ekmeğin üzerine süreceğiniz Ekoloji Market Organik Kahvaltılık Sos sayesinde güne lezzetle başlayın.

Organik Kakaolu Fındık Kreması 400 Gr. Resimi

Organik Kakaolu Fındık Kreması 400 Gr.

29,90 TL

Vivani Organik Kakaolu Fındık Kreması 400 Gr. kahvaltı sofraları, tatlı krizleri, ara öğün atıştırmaları için çok lezzetli bir alternatif. Çünkü hepimiz bazen bir dilim ekmeğin üzerine sürülmüş fındık kremasıyla mutlu olabiliriz!

back to top