X

"Organik Alışveriş : Organik ürünler, organik meyve ve sebzeler,
organik malzemeler, sağlık dolu organik bir yaşam burada."

KAPAT
Organikim Sepet 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

KATEGORILER

Organik Beyaz Klasik Keçi Peyniri 500 Gr. Resimi

Organik Beyaz Klasik Keçi Peyniri 500 Gr.

39,90 TL

Gökçeada’da, Mutlu Keçiler Çiftliği’nde yaşayan keçiler organik besinler yiyerek büyüyor, gelişiyor. Saklı Cennet Organik Beyaz Keçi Peyniri, işte o keçilerin bize armağanı!

Organik Beyaz Peynir Klasik 500 Gr. Resimi

Organik Beyaz Peynir Klasik 500 Gr.

23,70 TL

Geleneksel tadıyla organik sütten elde edilen nefis OTS Klasik Beyaz Peynir, Organik’im güvencesiyle sofralarınıza geliyor.

Organik Beyaz Peynir Taze 650 Gr. Resimi

Organik Beyaz Peynir Taze 650 Gr.

26,00 TL

Geleneksel tadıyla organik sütten elde edilen nefis OTS Organik Köy Peyniri, Organik’im güvencesiyle sofralarınıza geliyor.

Organik Dil Peyniri 300 Gr. Resimi
Organik Dil Peyniri 350 Gr. Resimi

Organik Dil Peyniri 350 Gr.

21,90 TL

OTS Organik Dil Peyniri, kahvaltılarınızda, ara öğünlerinizde, sandviçlerinizde organik süt tadında lezzetli bir peynir alternatifi.

Organik Kaşar Peyniri 250 Gr. Resimi

Organik Kaşar Peyniri 250 Gr.

17,50 TL

Alıştığınız kaşar lezzetine yeni bir yorum: OTS Organik Kaşar Peyniri. Kimyasal ve katkı maddesi kullanılmadan; tuzda değil sıcak suda haşlanarak üretilen OTS Organik Kaşar Peyniri’nin her lokmasında taze süt tadını hissedeceksiniz.

Organik Keçi Peyniri 600 Gr. Resimi
Organik Tam Yağlı Kaşar Peynir 400 Gr. Resimi

Organik Tam Yağlı Kaşar Peynir 400 Gr.

32,50 TL

İyi bir peynir yapmak için sütün kalitesi, miktarı ve üretim tekniği çok önemlidir. Elta Ada çiftliğindeki ineklerden sağılan organik süt, bekletilmeden üretime alınır. Koruyucu ve katkı maddesi kullanılmadan üretilen Elta Ada Organik Kaşar Peyniri’ni güvenle tüketebilirsiniz.

Organik Tam Yağlı Keçi Beyaz Peyniri 400 Gr. Resimi

Organik Tam Yağlı Keçi Beyaz Peyniri 400 Gr.

32,50 TL

Gökçeada’da, Mutlu Keçiler Çiftliği’nde yaşayan keçiler organik besinler yiyerek büyüyor, gelişiyor. Saklı Cennet Organik Keçi Sepet Peyniri, işte o keçilerin bize armağanı!

Organik Taze Kaşar Peyniri 400 Gr. Resimi

Organik Taze Kaşar Peyniri 400 Gr.

28,90 TL

%100 Saf süt ile Saklı Cennet İlk eden titizlikle hazırlanan özlediğiniz Kaşar peyniri lezzeti Saklı Cennet Organik Taze Kaşar Peyniri..

Organik Taze Kaşar Peyniri 500 Gr. Resimi
Organik Taze Peynir 650 Gr. Resimi

Organik Taze Peynir 650 Gr.

20,50 TL

Organik sütün saflığı ve lezzeti Ekoloji Market Organik Taze Peynir’e dönüşüp sofralarınıza geliyor.

Organik Tulum Peyniri 350 Gr. Resimi

Organik Tulum Peyniri 350 Gr.

23,90 TL

İzmir’in meşhur Organik Tulum Peyniri’ni İzmir’in markası OTS farkıyla deneyin. GDO’suz organik sütten elde edilmiş OTS Organik Tulum Peyniri’nin tadını kahvaltıda, tost içinde, ara öğünlerde çıkarın.

Organik Beyaz Peynir 650 Gr. Resimi

Organik Beyaz Peynir 650 Gr.

34,90 TL

İyi bir peynir yapmak için sütün kalitesi, miktarı ve üretim tekniği çok önemlidir. Elta Ada çiftliğindeki ineklerden sağılan organik süt, bekletilmeden üretime alınır. Koruyucu ve katkı maddesi kullanılmadan üretilen Elta Ada Organik Beyaz Peynir’i güvenle tüketebilirsiniz.

Organik Keçi Çörekotlu Sepet Peyniri 400 Gr. Resimi

Organik Keçi Çörekotlu Sepet Peyniri 400 Gr.

32,50 TL

Peynirin lezzeti, çörekotunun aromasıyla buluşuyor ve ortaya eşsiz bir lezzet çıkıyor. Gökçeada’da, Mutlu Keçiler Çiftliği’nde yaşayan keçiler organik besinler yiyerek büyüyor, gelişiyor. Saklı Cennet Organik Keçi Çörekotlu Sepet Peyniri, işte o keçilerin bize armağanı!

Organik Keçi Kekikli Sepet Peyniri 400 Gr. Resimi

Organik Keçi Kekikli Sepet Peyniri 400 Gr.

32,50 TL

Peynirin lezzeti, kekiğin aromasıyla buluşuyor ve ortaya sıradışı bir lezzet çıkıyor. Gökçeada’da, Mutlu Keçiler Çiftliği’nde yaşayan keçiler organik besinler yiyerek büyüyor, gelişiyor. Saklı Cennet Organik Keçi Kekikli Sepet Peyniri, işte o keçilerin bize armağanı!

Organik Lor Peyniri 350 Gr. Resimi

Organik Lor Peyniri 350 Gr.

11,90 TL

İyi bir peynir yapmak için sütün kalitesi, miktarı ve üretim tekniği çok önemlidir. Elta Ada çiftliğindeki ineklerden sağılan organik süt, bekletilmeden üretime alınır. Koruyucu ve katkı maddesi kullanılmadan üretilen Elta Ada Organik Lor Peyniri’ni güvenle tüketebilirsiniz.

back to top