X

"Organik Alışveriş : Organik ürünler, organik meyve ve sebzeler,
organik malzemeler, sağlık dolu organik bir yaşam burada."

KAPAT
Organikim Sepet 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

KATEGORILER

LAVERA

Lavera, 25 yıl önce 1975 yılında kurucusu Thomas Hasse’nin doğal yollardan katkısızı malzemeler ile lanolin, balmumu ve zeytinyağından elde ettiği ilk dudak bakım ürünü ile sağlıklı kozmetik sektöründe serüvenine başlamıştır. Günümüzde ortağı Klara Ahlers ile bu seriven devam etmektedir. Ürünlerine marka ismi belirlerken doğadan elde ettiği Latince ‘de “ GERÇEK” anlamına gelen ve aynı zamanda felsefesini yansıttığından LAVERA adını vermiştir. 

 

%100 doğal ve sertifikalı kozmetik sunan ve modern ve yenilikçi bir marka olan Lavera’nın yaklaşık 250 çeşit ürünü 40 farklı ülkede satılmaktadır. Ürünlerinin kaliteleri açısından ödüllü Lavera’da doğal olmayan hiçbir içeriğe yer yoktur, tamamen saf içeriklerden oluşan etkili ve cilt dostu ürünler geliştirmekte ve üretmektedir. Lavera ürünlerini sadece sertifikalı organik tarımla üretilmiş bitkiler ve hammaddeler kullanarak üretmektedir.

 

Lavera ürünleri; sentetik koku, renklendirici, koruyucu, petrol türevleri ve silikon içermez, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. 1992'den beri Lavera, ürünleri sadece etkisi ya da cilde uygunluğu açısından değil çevresel duyarlılıkları açısından da değerlendiren lider Alman tüketici dergisi ÖKO-TEST tarafından test edilmektedir. 25 yıllık tecrübe ve uzmanlığıyla Lavera ÖKO-TEST ürün değerlendirmelerinde mükemmel olarak derecelendirilmiştir.

 

Yeni paketleme malzemeleri ve temiz enerji kullanımıyla Lavera çevresel sürdürülebilirlik açısından da duyarlılık gösterir. Lavera'nın, ürettiği modern, yenilikçi ve etkili doğal kozmetikler cildinizle uyumludur ve onun sağlıklı olmasını sağlar.

 

 

% 10,0
Lavera Organik Arındırıcı Peeling (Tüm Cilt Tipleri) 50 Ml. Resimi

Lavera Organik Arındırıcı Peeling (Tüm Cilt Tipleri) 50 Ml.

38,00 TL

34,20 TL

Organik ginkgo ve jojoba özleri ile tüm cilt tiplerine uygun Lavera Organik Arındırıcı Peeling ile rutin cilt bakımınızı severek yapın.

% 10,0
Lavera Organik Arındırıcı Temizleme Maskesi - Naneli 10 Ml. Resimi

Lavera Organik Arındırıcı Temizleme Maskesi - Naneli 10 Ml.

20,00 TL

18,00 TL

Güzelliğinize güzellik katmak için en doğalı Lavera`dan geliyor. Lavera Organik Arındırıcı Temizleme Maskesi ile doğanın gücüne tanık olacaksınız.

% 10,0
Lavera Organik Bambu ve Aloe Vera Özlü Balsam 50 Ml. Resimi

Lavera Organik Bambu ve Aloe Vera Özlü Balsam 50 Ml.

40,50 TL

36,45 TL

Lavera Organik Bambu ve Aloe Vera Özlü Balzam, cildinizin tıraş sonrası bakımını sağlamak için benzersiz bir ürün. Cilt bakımını doğadan beslenen, organik ürünlerle yapmak isteyenlere…

% 10,0
Lavera Organik Banyo Bakım Tuzu Badem Sütü & Bal 80 GR. Resimi
back to top