X

"Organik Alışveriş : Organik ürünler, organik meyve ve sebzeler,
organik malzemeler, sağlık dolu organik bir yaşam burada."

KAPAT
Organikim Sepet 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

KATEGORILER

Organik Armut Sızması 125 Gr. Resimi

Organik Armut Sızması 125 Gr.

17,90 TL

Yerlim’den %100 doğal, katkısız, organik bir lezzet: Organik Armut Sızması. İsterseniz yemeklerinizde, salatalarınızda sos olarak, isterseniz kahvaltı sofralarınızda pekmez niyetine yiyebilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun.

Organik Ayva Ekşisi 125 Gr. Resimi

Organik Ayva Ekşisi 125 Gr.

18,50 TL

Yerlim, verimli Anadolu topraklarında organik olarak yetiştirdiği ayvaları ham haldeyken toplar ve işte o ayvalardan Organik Ayva Ekşisi’ni elde eder. Siz de mutfaklarınızda ayvanın muhteşem aromasından faydalanın diye…

Organik Dut Sızması 125 Gr. Resimi

Organik Dut Sızması 125 Gr.

14,50 TL

Aydın’ın Kuşadası bölgesinde, organik koşullarda yetiştirilen kara duttan elde edilen Yerlim Organik Dut Sızması, sofralarınıza şifalı bir lezzet getiriyor. Yerlim Organik Dut Sızması, kara dutun en güzel hali.

Organik Elma Ekşisi 125 Gr. Resimi

Organik Elma Ekşisi 125 Gr.

14,50 TL

Henüz denemediyseniz organik elmadan üretilen elma ekşisine bir şans verin deriz. Yerlim Organik Elma Ekşisi, Organik’im’de.

Organik Erik Ekşisi 125 Gr. Resimi

Organik Erik Ekşisi 125 Gr.

15,00 TL

Yemeklerinize ve salatalarınıza alışılmışın dışında bir aroma katmak istiyorsanız, Anadolu’da özenle yetiştirilmiş, organik eriklerinden elde edilen Yerlim Organik Erik Ekşisi’ni deneyin.

Organik İncir Sızması 125 Gr. Resimi

Organik İncir Sızması 125 Gr.

18,25 TL

Aydın’ın Kuşadası bölgesinde yetiştirilen organik taze beyaz incirlerden elde edilen Yerlim Organik İncir Sızması’yla, yemeklerimize, salata ve tatlılarınıza incirin kendine has, tatlımsı aromasını ekleyebilirsiniz.

Organik Kekik Suyu 250 Ml. Resimi

Organik Kekik Suyu 250 Ml.

8,75 TL

Organik Kekik Suyu mu? Adını pek sık duymasanız da bir kez tadınca müptelası olabileceğiniz bir lezzet. Hoş kokusu ve lezzetiyle Yerlim Organik Kekik Suyu, yemeklerinize harika bir aroma katacak.

Organik Nar Ekşisi 300 Gr. Resimi

Organik Nar Ekşisi 300 Gr.

27,75 TL

Piyasadaki pek çok nar ekşisinin aksine Yerlim Organik Nar Ekşisi, katkısız, doğal, organik ve sağlıklıdır..

Organik Nar Ekşisi 330 Ml. Resimi

Organik Nar Ekşisi 330 Ml.

21,00 TL

Siz de nar ekşisinin o enfes, o kendine has tadına bayılıyorsanız Ekoloji Market Organik Nar Ekşisi’ni mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Organik Turunç Ekşisi 125 Gr. Resimi

Organik Turunç Ekşisi 125 Gr.

11,50 TL

Turunçgillerin atası turunçtan üretilen, salatalarınız, soslarınız, yemekleriniz için harika bir lezzet: Yerim Organik Turunç Ekşisi.

Organik Üzüm Sızması 125 Gr. Resimi

Organik Üzüm Sızması 125 Gr.

11,90 TL

Yerlim, Aydın’ın Kuşadası bölgesinden toplanan organik üzümlerden son derece lezzetli bir ürün elde etti: Organik Üzüm Sızması. Deneyin, siz de tadına doyamayacaksınız.

Organik Koruk Ekşisi 250 Ml. Resimi

Organik Koruk Ekşisi 250 Ml.

17,50 TL

Henüz olgunlaşmamış organik ekşi ve ham üzümlerden elde edilen Yerlim Organik Koruk Ekşisi, yemeklerinize ve salatalarınıza katkısız, doğal bir lezzet katacak.

Organik Nar Ekşisi 250 Ml. Resimi

Organik Nar Ekşisi 250 Ml.

24,60 TL

Nar Gourmet, Anadolu'nun doğal ve bölgesel ürünlerini geleneksel yöntemlere tamamıyla bağlı kalarak üreterek, her biri bölgesinin karakteristik özelliklerini kusursuzca yansıtan özel ürünleri sunuyor. Organik Nar Ekşisi, Nar Gourmet kalitesi ile.

back to top