X

"Organik Alışveriş : Organik ürünler, organik meyve ve sebzeler,
organik malzemeler, sağlık dolu organik bir yaşam burada."

KAPAT
Organikim Sepet 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

KATEGORILER

Badem Unu - Glutensiz 350 Gr. Resimi

Badem Unu - Glutensiz 350 Gr.

45,90 TL

Bademin mucizelerini, hele Çiğ Badem in özelliğini, güzelliğini bilmeyenimiz yok. Bu doğanın büyük armağanını sofralarımızda kullanmanın, sevdiklerimize ikram etmenin farklı bir yöntemi Güzel Ada Gıda Badem Unu ile karşınızda.

Glutensiz Ekmeklik Un Karışımı 1 Kg. Resimi
Glutensiz Kek Unu 500 Gr. Resimi
Glutensiz Mısır Nişastası 500 Gr. Resimi
Glutensiz Mix It Çok Amaçlı Un 500 Gr. Resimi
Keçiboynuzu Unu 250 Gr. Resimi
Keçiboynuzu Unu 250 Gr. Resimi

Keçiboynuzu Unu 250 Gr.

9,00 TL

Geçmişi çok eskilere dayanan keçiboynuzu bitkisi, enfes bir una dönüştü: Beyorganik Keçiboynuzu Unu. Siz de yaptığınız yemeklerin hem lezzetini arttırmak istiyorsanız Beyorganik Keçiboynuzu Unu’nu mutfağınızdan eksik etmeyin.

Keçiboynuzu Unu 250 Gr. Resimi
Kinoa Unu 250 Gr. Resimi
Nohut Unu 250 Gr. Resimi
Organik Arpa Unu 750 Gr. Resimi
Organik Çavdar Ezmesi 500 Gr. Resimi

Organik Çavdar Ezmesi 500 Gr.

12,50 TL

Yulaf ezmesine başka bir alternatif… Çorbalarınızda, müsli karışımlarınızda ve unlu mamüllerde güvenle tüketebilirsiniz.

Organik Çavdar Unu 1 Kg. Resimi

Organik Çavdar Unu 1 Kg.

5,90 TL

Çavdar ekmeğini sevenler, Ekoloji Market Organik Çavdar Unu’yla yapılan ekmeklere bayılacak. Neden mi? Çünkü Ekoloji Market Organik Çavdar Unu, tohumundan hasadına sertifikalandırılmış organik çavdarın eşsiz lezzetine sahip.

Organik Keçiboynuzu Unu 200 Gr. Resimi

Organik Keçiboynuzu Unu 200 Gr.

12,50 TL

Hem kakao hem de un yerine kullanabileceğiniz, hafif şekerli bir tada sahip Beyorganik Organik Keçiboynuzu Unu’yla mutfakta yapabileceklerinizin sınırı yok.

Organik Kinoa Unu 400 Gr. Resimi
Organik Nohut Unu 500 Gr. Resimi

Organik Nohut Unu 500 Gr.

12,50 TL

Ekoloji Market Organik Nohut Unu, Konya’da yetişen organik nohutlardan elde edilir ve tadına doyulmaz humuslar yaratmanız için mutfağınızın baş köşesindeki yerini alır. Şimdiden afiyet olsun.

Organik Pirinç Unu 500 Gr. Resimi

Organik Pirinç Unu 500 Gr.

13,50 TL

Beyorganik Organik Pirinç Unu, Samsun ve Adıyaman’da, sağlıklı ve organik tarım koşullarında yetişen pirinçten elde edilir. Bebekler dahil her yaş için besleyici bir gıda: Beyorganik Organik Pirinç Unu.

Organik Siyez Buğday Unu 500 Gr. Resimi
Organik Spelt Çorba Un Herlesi 300 Gr. Resimi
Organik Tam Buğday Ezmesi 300 gr. Resimi
Organik Tam Çavdar Ezmesi 300 gr. Resimi
Organik Tam Yulaf Unu 350 Gr. Resimi

Organik Tam Yulaf Unu 350 Gr.

12,90 TL

Organik’im güvencesiyle Anadolu’nun verimli topraklarından mutfağınıza taşınan bir lezzet... Yulafın en saf hali: Beyorganik Organik Tam Yulaf Unu

Organik Yulaf Ezmesi 285 Gr. Resimi

Organik Yulaf Ezmesi 285 Gr.

12,50 TL

İster hamur işlerinde kullanın, ister çorbanıza, salatalarınıza ekleyin, isterseniz süt veya yoğurtla karıştırıp tüketin. Beyorganik Organik Yulaf Ezmesi Organik’im aracılığıyla adresinizde.

Organik Yulaf Ezmesi 300 Gr. Resimi

Organik Yulaf Ezmesi 300 Gr.

6,50 TL

İster hamur işlerinde kullanın, ister çorbanıza, salatalarınıza ekleyin, isterseniz süt veya yoğurtla karıştırıp tüketin. Rasayana Organik Yulaf Ezmesi Organik’im aracılığıyla adresinizde.

Organik Yulaf Ezmesi 500 Gr. Resimi

Organik Yulaf Ezmesi 500 Gr.

12,50 TL

İster hamur işlerinde kullanın, ister çorbanıza, salatalarınıza ekleyin, isterseniz süt veya yoğurtla karıştırıp tüketin. Ekoloji Market, Organik Yulaf Ezmesi Organik’im aracılığıyla adresinizde.

Organik Yulaf Ezmesi 500 Gr. Resimi

Organik Yulaf Ezmesi 500 Gr.

21,50 TL

İster hamur işlerinde kullanın, ister çorbanıza, salatalarınıza ekleyin, isterseniz süt veya yoğurtla karıştırıp tüketin. Beyorganik Organik Yulaf Ezmesi Organik’im aracılığıyla adresinizde.

Organik Yulaf Kepeği 300 Gr. Resimi

Organik Yulaf Kepeği 300 Gr.

7,00 TL

Rasayana Organik Yulaf Kepeği’ni bir çok kullanım alanı ile çok seveceksiniz.

Organik Yulaf Lifi 500 Gr. Resimi

Organik Yulaf Lifi 500 Gr.

16,50 TL

OTS Organik, Organik Yulaf Lifi mutfağında farklı lezzetler yaratmak isteyenler için ideal bir ürün..

Organik Yulaf Unu 750 Gr. Resimi

Organik Yulaf Unu 750 Gr.

12,50 TL

Yulaf rahatlıkla bebeğinize vereceğiniz ilk besin olabilir; tabii organik ise. OTS Organik Yulaf Unu tam bebeğinize göre.

Kestane Unu 250 Gr. Resimi

Kestane Unu 250 Gr.

34,90 TL

Aydın’da yetiştirilen kestaneler, hijyenik ortamlarda temizlenerek kabuklarından ayrılır. Kabuklarından ayrılan kestaneler, kapalı sistem fırınlarda kurutularak, hiçbir katkı maddesi eklenmeden öğütülür ve un halini alır.

Organik Arpa Ezmesi 350 Gr. Resimi

Organik Arpa Ezmesi 350 Gr.

9,90 TL

Hazır müsli karışımlarını almak yerine kendi müslinizi kendiniz mi yapıyorsunuz? O zaman tüm müslilerin ana maddelerinden biri olan OTS Organik Arpa Ezmesi tam sizlik.

Organik Karabuğday Unu 1 Kg. Resimi

Organik Karabuğday Unu 1 Kg.

24,50 TL

Anadolu’da uzun yıllardır kullanılan sağlıklı ve lezzetli Organik Karabuğday Unu, şimdi Ekoloji Market farkıyla mutfağınıza geliyor. Ekoloji Market Organik Karabuğday Unu, harika sofralara giden yolda olmazsa olmazınız...

Organik Karabuğday Unu 1 Kg. Resimi

Organik Karabuğday Unu 1 Kg.

24,00 TL

Neden Ekotime Organik Karabuğday Unu? Çünkü hiçbir kimyasal, katkı maddesi ve GDO kullanılmadan üretilmiş bu un alternatifi, lezzetten ödün vermeden sağlıklı bir beslenme düzenini benimseyebilmenizi sağlıyor.

Organik Mısır Unu 500 Gr. Resimi

Organik Mısır Unu 500 Gr.

5,50 TL

“Mısır ekmeğine bayılırım.” diyenlerdenseniz, bir de Rasayana Organik Mısır Unu’yla yapılmış bir mısır ekmeğinin tadına bakın. Doğadan gelen saf lezzetler için Rasayana Organik Mısır Unu...

Organik Mısır Unu 750 Gr. Resimi

Organik Mısır Unu 750 Gr.

6,90 TL

Sağlıklı ve kaliteli organik gıda konusunda yılların deneyimine sahip olan OTS, bu defa Organik Mısır Unu’yla mutfağınıza misafir oluyor. Üretiminin her aşamasında organik olarak sertifikalandırılmış GDO’suz mısırlardan üretilen OTS Organik Mısır Unu...

Organik Nohut Unu 500 Gr. Resimi

Organik Nohut Unu 500 Gr.

8,50 TL

Tadına doyum olmaz bir humus hazırlayabilmek için olmazsa olmazınız nedir? Tabii ki Rasayana Organik Nohut Unu!.. Şimdiden afiyet olsun.

Organik Pirinç Unu - Kepekli & Ruşeymli 350 Gr. Resimi

Organik Pirinç Unu - Kepekli & Ruşeymli 350 Gr.

7,50 TL

Beyorganik Organik Ruşeymli ve Kepekli Pirinç Unu, Samsun ve Adıyaman’da, organik tarım koşullarında yetişen pirinçten elde edilir. Ardından buğdayın ruşeym kısmı ve kepek eklenerek pirinç ununun faydası kat kat arttırılır.

Organik Pirinç Unu - Ruşeymli  350 Gr. Resimi

Organik Pirinç Unu - Ruşeymli 350 Gr.

8,50 TL

Beyorganik Organik Ruşeymli Pirinç Unu, Samsun ve Adıyaman’da, sağlıklı ve organik tarım koşullarında yetişen pirinçten elde edilir. Ardından buğdayın ruşeym kısmı eklenerek pirinç ununun faydası iki katına çıkarılır.

Organik Yulaf Kepeği 500 Gr. Resimi

Organik Yulaf Kepeği 500 Gr.

12,50 TL

Ekoloji Market Organik Yulaf Kepeği’nden haberar değilseniz; şimdi öğrenmenin tam zamanı. Öğünlerinize Ekoloji Market Organik Yulaf Kepeği’ni mutlaka ekleyin.

Organik Yulaf Unu 500 Gr. Resimi

Organik Yulaf Unu 500 Gr.

6,75 TL

Evde leziz ekmekler yapmak artık için ihtiyacınız olan şeyi biliyoruz: Ekoloji Market Organik Yulaf Unu. Hem sağlıklı hem de tadına doyum olmayan ekmekler yapmak istiyorsanız, katkı maddesi ve koruyucu içermeyen Ekoloji Market Organik Yulaf Unu’nu mutlaka sepetinize ekleyin.

back to top